Nie dotykaj bitcoina, bo Cię…

Categories Bitcoin

Nie dotykaj bitcoina, bo Cię kurwa zmiecie z planszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Joostjager zaprezentował chat bazujący na architekturze Lightninga, umożliwiający prowadzenie bezpiecznych rozmów (szyfrowanie + anonimizacja dzięki trasowaniu cebulowemu [DO BOJU POLSKAAAA]). Jest to fork lnd, więc ta funkcja jak rozumiem nie jest wbudowana, ale być może będzie.
https://github.com/joostjager/whatsat/tree/whatsat-paid

Oczywiście Cezary Dziemian znowu nadaje, warto obserwować jego Youtube. Od strony dość technicznej opisuje nadchodzące zmiany w Lightningu (i te aktualne). Gut gut

IOV Labs (ci co tworzą RSK) zawarło umowę z akceleratorem projektów blockchainowych „Tribe”, który (jak rozumiem) jest wspierany przez rząd Singapuru.
https://finance.yahoo.com/news/government-backed-tribe-blockchain-accelerator-140000023.html

Nie znam się na giełdach i tej nowomowie. Monday Capital razem z IOV Labs zamknęli pierwszą część inwestycji w trzy projekty (w sensie stworzyli je?).
* Vega do tworzenia i handlu instrumentami pochodnymi
* Multis stworzony do pożyczek firmowych
* Pocket Network jako system zachęcający stawianie własnych nodeów kryptowalutowych (????)
https://finance.yahoo.com/news/iov-labs-rsk-monday-capitals-140000960.html

W 31% Zapread jest gotowy na wersję 0.4 Beta 😛 Już teraz jest całkiem dobrze, wiele wnerwiających błędów zostało naprawionych, a ludzi jakby więcej (szkoda, że głównie to memy). Jest już nawet tak dobrze, że moja strona para-firmowa (:P) korzysta z Zapread jako źródła newsów
https://www.intinte.org/

Bitcoin to Gwiazda platyny walcząca z tym światem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty