Jeden z Zapreadzian robi (nie…

Categories Bitcoin

Jeden z Zapreadzian robi (nie znam się na sprzęcie) system satelitarny (darmowy?) do wymiany wiadomości (który będzie globalny i darmowy?)

Tłumaczenie wpisu:
Wraz ze zwiększającym się nadzorem sieci przez państwa narodowe i duże firmy technologiczne śledzące każdy Twój ruch w Internecie, pojawia się niszowy rynek dla bezabonamentowej cenzury odpornej komunikacji globalnej. Moja nowa firma ma na celu uruchomienie małego satelity o wielkości sześcianu z ładownością zawierającą Węzeł Zygzakowaty, jako strażnika dla programowalnego przez użytkownika transiwera store-forward. Lightning Node in Space pozwala, aby usługa stała się bezabonamentowa bez utraty modelu biznesowego. Po drugie, użytkownicy naziemni mogą budować własne terminale użytkownika z komponentów innych niż satelitarne lub zastrzeżonych, które wykorzystują nielicencjonowaną część widma elektromagnetycznego do komunikacji z i do przestrzeni kosmicznej.

Użytkownicy w obrębie pewnych obszarów geograficznych, włączeni przez anonimowych darczyńców do Węzła Piorunochronnego w Przestrzeni, mogą korzystać z systemu za darmo. Dodatkową usługą rozważaną w celu dalszej implementacji na pokładzie bitlinq payload, jest węzeł oparty na przestrzeni kosmicznej dla Self-Sovereign Identity (SSI) oparty na Decentralized IDentifiers (DID).

Można również stworzyć synergię z Blockstream Satellite API. Połączenie z Bitlinq mogłoby stworzyć nieocenzurowany dostęp do Internetu w dowolnym miejscu na świecie, zarówno w regionach zaporowych, jak i w ogóle w regionach niepodłączonych. 

Wpis: https://www.zapread.com/Post/Detail/5198/

#bitcoin #kryptowaluty