Rozpierdalacie mnie ludzie,…

Categories Bitcoin

Rozpierdalacie mnie ludzie, jacy ograniczeni jesteście i nie rozumiecie najprostszych kwestii. Wszystko trzeba wam łaptologicznie tłumaczyć i podawać na tacy?

@Bitbay liże dupę KNF i daje im na tacy wszystko czego zapragną. Wszystkie giełdy z fiatami muszą być grzeczne i współpracować bo inaczej lipa. Jedynie Bitfinexowi jeszcze udaje się unikać współpracy mając nadal USD, ale mają z tym coraz większe problemy. Bitfinex jest z HongKongu, gdzie jest jedno z najmniej restrykcyjnych przepisów gospodarczych na świecie.

To takie trudne do ogarnięcia?

– Giełda z fiatem musi współpracować z regulatorem bo nie ma wyjścia (zwłaszcza te z USA).

– Giełda bez fiata (kont bankowych) może być uruchomiona na serwerach w Ugandzie i nikt jej nic nie zrobi, najwyżej przeniesie się do serwerowni z Nigerii. Ostatecznie może być zdecentralizowana i tyle.

DO DEPOZYTÓW W FIATACH POTRZEBA KONT BANKOWYCH. KAŻDA GIEŁDA Z FIATEM WSPÓŁPRACUJE Z REGULATOREM I DAJE MU WSZYSTKO CZEGO ZAPRAGNIE NA WASZ TEMAT.

Binance bez fiata może robić sobie co chce. Dlaczego zamiast dodawać fiata do swojej giełdy uruchamia osobne giełdy z fiatem Binance Jersey, gdzie płynność gówniana, mały vol, mało krypto? Bo klasyczne Binance pozostaje poza kontrolą i leci na tetherze.

Najwięksi lizodupcy to np. Coinbase, ShapeShift. Pełno przypadków że ludzie mieli wjazdy SWAT o 6 rano bo wpłacili BTC które kupili od kogoś a te pochodzimy zpodejrzanych źródeł, lub były mixowane. Znaszego podwórka Bitbay…. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka giełda może dać regulatorowi macierzysty klucz publiczny YPUB i mają wgląd we wszystkie adresy dla danej giełdy, nawet te które są dopiero generowane i transakcje na nich. Korzystają z usług analiz blockchaina. Jedynie leci pytanie do giełdy dla kogo dany adres należy i dostają odpowiedź priorytetowo.

DZBANY! KORZYSTAJAC Z USŁUGI STRONY TRZECIEJ KTÓRA MA STYK Z BANKOWOŚCIĄ PODLEGACIE IDENTYCZNEMU NADZOROWI JAK W ZWYKŁYM BANKU.

Dziwicie się że są blokady środków przez BitBay? To nie ich widzimisię ani decyzja a ciemni foliarze pieprzą o niewypłacalności giełdy bo ta zablokowała jedną malutką wypłatę na 150tys. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Rozpierdalacie mnie po prostu.

WPŁACAJĄC BTC NA GIEŁDĘ Z FIATEM PRZESTAJE TO MIEĆ COKOLWIEK WSPÓLNEGO Z KRYPTO I JESTEŚCIE NA ŚWIECZNIKU.

Jak już wspomniałem, takim wyjątkiem jest Bitfinex, który nie chce być pod kontrolą bigbrotchera USA i nadal chce utrzymać tether w użytku na którym opiera się 80% handlu krypto i większość giełd a idioci kekują i się śmieją że ci latają z kontami po bankach Panamskich albo że Skierniewic.

#bitcoin #kryptowaluty