Poniżej unikalny materiał z…

Categories Bitcoin

Poniżej unikalny materiał z protestu nocoinerów przeciwko planom rozbudowy sieci Bitcoin. Padają w zasadzie wszystkie popularne argumenty, od marnowania energii po spisek służb i żydowskich elit.

TL:DW
Od 1:18 wypowiada się @Bitcoinator, który w sposób przejmująco fachowo wyjaśnił bitconiarzy w oparciu o rzetelne naukowe źródła oraz siłę autorytetów
3:02 @theromanpolan wskazuje na zagrożenia pochodzące z Chin
Od 6:22 bardziej wyważone stanowisko zajął @cypherpunkbtc, 43-letni elektryk-automatyk, którego mimo to kwestia bitcoina wyraźnie trapi, bo mocno się postarzał od martwienia się tym całym krypto

Od 0:08 samotny biały żagiel w tłumie, @cyberpunkbtc, jedyny merytoryczny i skupiony na samej technologii superbohater w tym towarzystwie. W powiewającej pięknie foliarskiej pelerynie, założonej stosownie do tej okazji, przejawia jedynie bardzo ostrożny optymizm co do szybkiego rozwoju sieci Bitcoin, prawdopodobnie wynikły ze zderzenia się z porażającą ilością foliarstwa wokół. Wyjątkowo nie striggerował się i nie rzucając kurwami na spokojnie odpowiadał na pytania reporterki.

Jeśli zauważyliście, że kogoś niechcący pominąłem, to dopiszcie poniżej wraz z prezentowanym stanowiskiem i momentem początku wystąpienia w materiale wideo.

#bitcoin #kryptowaluty #kryptoheheszki #kryptokomedia