O tym właśnie mówię… To ten…

Categories Bitcoin

O tym właśnie mówię… To ten spec, który myślał że 1 satoshi od dawna był podzielny.
Fragment 11:20 @KryptoRaport t
Co za nie ogar. Nóż się w kieszeni otwiera jak widzę poziom polskiego krypto. Oni nic nie kumają. Zero wiedzy, jakaś pobieżna. Świat wspaniałych altów. Ten chłop nawet nie wie ocb z blokami co 10 minut, pewnie nie ma pojęcia o polityce wokół BTC, dlaczego Core idzie taką drogą a nie inną. Nie rozumie dlaczego BTC ma potwierdzenie co 10 minut i dlaczego tego nikt nie zmienia choć to zmiana jednostki w kodzie i 2 min roboty. Nie wie czemu częstsze kopanie bloków jest złe. On uważa że to wada BTC a zaleta altów.
WEŹCIE WY SIĘ OGARNIJCIE, DOWIEDZCIE SIĘ CZEGOŚ I ZACZNIJCIE UCZYĆ LUDZI JAK TO FUNKCJONUJE ZAMIAST JESZCZE SZERZYĆ BREDNIE. SZKODZICIE, ZANIŻACIE POZIOM.
Chcemy żeby alty były lepsze. Wiesz co? Społeczność BTC świadomie nie chce żeby BTC tak samo był „lepszy” bo to zła droga. BTC jako jedyny nie poszedł łatwą drogą jak alty, tylko trudniejszą z SegWitem. BTC nie powstał dla pieniędzy, nie powstał przez ICO, nikt go nie rozwija żeby się nachapać i siać FUD który łykają Janusze że jest się szybszym itd. Z tego powodu BTC jako jedyny jest rozwijany z głową i myślą o przyszłości. To projekt społeczny.
Zero wiedzy, ploteczki. Eksperci krypto od roku. Szkodzicie.
Samych rozmów o polityce wokół BTC i tego co się dzieje są setki godzin miesięcznie.
Ile wy z tego wiecie? NIC? Bo to nie istnieje. EKSPERCI KRYPTO.
Dlaczego na zachodzie są dziesiątki porządnych kanałów o krypto? Dlaczego jest masa ogarniętych ludzi? Dlaczego jest dostęp do dobrych informacji? Setki porządnych kont twitterowych u nas taka padaka.
Pewnie siedzicie na FB z największymi nobami.
Zapraszam posiedzieć kilka tygodni na mirko u nas na #bitcoin #kryptowaluty to się trochę podedukujecie i zobaczycie jak wiele w świecie krypto istotnych rzeczy się dzieje o których nie macie pojęcia.
U nas nic…. Same noby. Zero wiedzy,
Ploteczki. Eksperci krypto od roku.