Nie ufajcie pawlo. Ten…

Categories Bitcoin

Nie ufajcie pawlo. Ten czlowiek sieje zamęt i nie pierwszy raz. Nie wiem jaki ma w tym cel, nawet mnie to nie interesuje, ale uważam, że jest niebezpieczny dla nowych użytkowników.

1. Nie kupuję altów. Brzydzę się niemi, ale handluj na pw Pivixami.
2. Za tydzień cena będzie taka i owaka (bo na twiterze tak napisali). Kupujcie za wszystko / czekajcie x miesięcy.
3. Bitcoin jest porażką, uu noda trudno postawić, LN nie działa tak jak na twitterze pisali. Afryka nie kupi ssd.
4. Nie ufam nikomu. Ale developerzy bitcoina najlepsi i zrobię dokładnie to co oni (bo nie ufam nikomu xD). Jak przejdą do innego projektu to ja też wszystko sprzedaje.

A później społeczność bitcoiniarzy mają za sektę / nawiedzonych / oszołomów. Niczemu to nie służy.

Bitcoin to otwarta społeczność. Ile pawlo dla niej zrobiłeś? Droga otwarta. Nie trzeba programować. Nawet na głupiej polskiej Wikipedii są błędy, do dzieła. Postawiłeś noda? Jest trudno? A co jest trudnego? Dlaczego tego nie zgłosiłeś developerom? Na ircu siedzi ich cała masa z każdego projektu. Zapraszam w ich imieniu. Z iloma osobami pisałeś i wymieniałeś pogłady? Jak reagowali? Jakie mieliście pomysly na poprawę? Dlaczego nam tego nie napisałeś na tagu?

Można siedzieć na twitterze i kupiować nośne hasła, a później płakać, że coś nie działa. Kasa się nie zgadza? Brak nowych? Nie ma pompy? To może czas wyjść z bitcoina i zainwestować w domy starców? Europa się starze, a kasa nie śmierdzi. Piszę bez szydery.

Pozdrawiam.

#bitcoin