Ludzie, obserwujcie pajaców i…

Categories Bitcoin

Ludzie, obserwujcie pajaców i wytykajcie ich palcami!!! Zapisujcie ich posty, wołajcie, pokazujcie jak oszukują ludzi / kłamią.
Pamiętam obserwowałem dokładnie użytkownika @KredaFreda. Głównie dlatego, że wypisywał teksty w stylu „ze mną nie stracisz”, jeszcze pewny siebie. Tutaj jeszcze jedno infohttps://www.wykop.pl/wpis/29193227/kredafredazapodaje-fluttercoin-panowie-i-panie-oto/
Jak wyglądała sytuacja? Pamiętam jak nagabywał na FLT od ceny około 80 satoshi (być może już wcześniej). Mówił, że to zajebisty projekt, zna developerów i na tym nikt nie straci. Cena szła w górę, nagabywał jak było 135 satoshi. Póżniej doszło do 150 satoshi i mówił, że idziemy po 200, super projekt xD. Ani razu nie pisał żeby to gówno sprzedać. Oczywiście to 150 satoshi okazało się górką i FLT zaczął lecieć w dół. Obecnie kosztuje 48 satoshi. I w ogóle nie odrabia strat w przeciwieństwie do innych shitów. https://coinmarketcap.com/currencies/fluttercoin/
A wiecie co jest najlepsze? Że jak mu się to wypomni to daje dwa argumenty (nie wiem jak można tak chujowo argumentować).
1. Ja sprzedałem i zarobiłem kilka razy, kupowałem po 40 satoshi i mam 350 %.
Czujecie to? Czyli jeżeli mówi prawdę to nagabywał na górcę innych a sam sprzedawał. To tak jakby siedział w pociągu który zaraz spadnie w przepaść i mówił „wsiadajcie, jedziemy do krainy marzeń” a w rzeczywistości się ewakuował sam xD. Niezłym trzeba być chujem. Dlatego wiecie, żeby od takich ludzi trzymać się z daleka.
Ale pewnie sam siedział jak spadało to gówno i wstyd mu sie przyznać. Oba warianty robią z niego dwulicowego naganicza.
2. Mówi, że wszystkie alty spadały, więc taki był trend.
No kurwa xD. Raczej chyba powinien powiedzieć #bitcoin spada, a moje szity są bez niego nic warte. Tyle, że #bitcoin już odarabia a to gówno siedzi gdzieś dalej w dole bez w ogóle nadzei na wzrost.
A najlepsze, że co miesiąc miał robić podsumowania. Teraz siedzi cicho jak mysz pod miotłą xDDD.
Takich uszustów tutaj cała masa, nie zawszę ich obserwuję.
#kryptowaluty