KoWszystko zgodnie z…

Categories Bitcoin

KoWszystko zgodnie z przewidywaniami…
Road map Januszy kryptowalut:
1. Btc przekroczył 10k I masa Januszy się na niego rzuciła.
2. Kupowali na rekordowych wzrostach, przez co po miesiącu stracili połowę kapitału na rzecz grubasów którzy im to opchneli.
3. Zapchali mempool – wnioski ich ograniczonych umysłów? Krótkowzroczność i brak wyobraźni – „Btc już zawsze będzie taki jak dziś, nie nadaje się do niczego”, „nagle (!) zaczął spadać, to jego koniec”
4. Zamiast hodlować postanowili realizować swoje straty sprzedając btc na rzecz setek shitow które obiecują amazing I next generation. Łapią się na marketingowe hasełka scamów różniących się od dascoina tylko posiadaniem jakiegoś blockchaina.
5. Będziemy milionerami, IOTA „człowieku to internet of things” czwarta generacja!!! itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6. Januszom nudzą się kryptowaluty, wracają do zbierania świerzaków i pokemonów. Rozumieją że nie będą milionerami, jedynie dawcami kapitału…
7. Wszystko wraca do normy wraz z adopcją btc i tempem jego wzrostów.
8. Janusze zostają bez btc, za to z 20 portfelami i coinomi killer btc.
Teraz porównajmy ze sobą kilka wykresów z okresu ostatnich 4 miesięcy:
-ceny btc
-wielkości kapitalizacji btc i shitow względem coinmarketcapu
-wielkości mempool btc
-adopcją segwita na portfelach btc
Wszystko idealnie pasuje. Przed najazdem Januszeki na krypto adopcja segwita rosła równomiernie od sierpnia grubo przekraczając 12%. Po dwóch miesiącach wartość się cofnęła spadając poniżej 10%.
Obecnie znów zaczęła rosnąć. Wnioski? Ewidentne wejście Januszy, którzy instalowali goówno wallety bez segwita. Równocześnie wzrosła ilość transakcji zapychając mempool. Obecnie tak jak adopcja segwita powrócił do normy – ewidentny efekt januszerki.
Wraz z ich ucieczka do shitow dominacja btc drastycznie spadła przez przeniesienie kapitału Januszy z btc do shitow pompując je.
Na szczęście wszystko wraca do normy. Zawsze myślałem że w przyszłości miliony nocoinow będą płakały dlaczego nie zainwestowali w btc kilka lat temu tylko wyśmiewali je i ich early inwestorów…
Teraz będą wracali pamięcią do przełomu 2017/18 wspominając że kiedy btc był tak tani oni zaczęli w niego inwestować po to aby po 2 miesiącach samemu z niego uciec pakując pieniądze w nic niewarte trzy literowe skróty które miały zmienić świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomyślcie, jak ogromny ból dupy mieli kiedy nie posiadali żadnych btc i jak się on zwielokrotni po tym jak przez chwilę zaczęli je skupować i przez własną ignorancję i brak wiedzy mając okazję pod nosem sami postanowili z tego wyjść przy okazji krzycząc że jesteśmy idiotami, bo nie rozumiemy ze btc to przeżytek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Dodatkowo, po tym hypie będą bardziej oporni do powrotnego inwestowania, nawet pomimo dalszych wzrostów wartości btc. Nawet nie zauważa kiedy To się stanie. Za chwilę będzie 30k, następnie 50… Z tego już łatwo do stówki a tą wystarczy tylko pomnożyć 10 krotnie i będzie okrągły milionik $
Wreszcie kończy się ta inwazja. Goldman Sachs kupuje poloniex, BTC skazany na sukces. Zarozumiałe janusze tam gdzie ich miejsce.
BTC sam pozbył się zatrutej spolecznosci, która na niego nie zasługuje, nawet nie rozumiejąc jakie zalety posiada, chcieli się tylko nachapać fiatów…
Niczym samoistna inicjacja procesu usuwania raka i powrotu do stabilnego i zrównoważonego rozwoju.
Niesamowite że ten koszmar się kończy i pozostanie on jedynie krótkim, brzydkim epizodem…
Zarozumiałe nocoiny, chcieliśmy wam pomóc, wdrożyć w ta niesamowita technologię, cieszyliśmy się kiedy reszta społeczeństwa zaczęła dostrzegać btc. Niestety, jedyne co wnieśliście to cwaniactwo, zarozumiałość, ignorancję, chamstwo i psucie rynku poprzez szerzenie idiotycznych teorii…
I kurwa zdziwieni że teraz tak szydzę i cisnę? A co tu wnieśliście poza buractwem? Ja byłem pozytywnie nastawiony, jednak okazało się że w ekspresowym tempie rozprzestrzeniliście się po naszej rewolucji, plując jadem i zmieniając się we wszystkowiedzących ekspertów po dwóch tygodniach. Następnie gimbusy zostały ekspertami od PRu i wspinaczki wysokogórskiej przy aferze z willą i mrożonką himalajską.
#bitcoin #kryptowaluty