Każdy kto uważa że brak…

Categories Bitcoin

Każdy kto uważa że brak poparcia przez prawdziwego dolara tetherów powinien spokojnie przeanalizować swój cały proces myślowy bo jest kompletnie nielogiczny. Mało tego, świadczy o tym że najzwyczajniej dał się zmanipulować.
Powstały setki różnych krypto „z powietrza” nie są one poparte niczym. Uruchomiono na giełdach pary do handlu tych setek coinów z btc i są one wciąż obracane… I nic. Tu jakoś nikt nie ma z tym problemu. Jest ok.
Przecież tether to też taki zwykły coin jak cała reszta. I tak samo jak one jest on zamieniany z btc i go pompuje. ALe wystarczy że powiedział scamerski bitfinex o tym że to ekwiwalent dolara to wy bezmyślnie zaślepieni wywróciliście sobie myślenie. Nagle ten jeden nie może być z powietrza, musi mieć poparcie w dolarze. Inaczej tragedia.
Takie myślenie jest nieuzasadnione w żadnym aspekcie. Bezmyślnie łyknęliście że to dolar tak jak finex chciał. A to dokłądnie taki sam jak reszta coinów które pompują btc. Żadnej różicy. Śmieszne to.
Poważnie, przestańcie ślepo łykać co wbija wam ktoś do głów. Na spokojnie sami przeanalizujcie zasadność tego pod względem logicznym. Weź ten tether zmień mu nazwę, logo, rzuć na giełdę i kup za niego btc i nagle w cudowny sposób nie przeszkadza brak depozytu w banku. MADŻIK, HEHE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LOGIC??? FUCK LOGIC!
No i kolejna rzecz że mamy ten tetcher, btc nim spompowane do jakiejś ceny i jest ok.
Nagle okazuje się że finex nie ma ani jednego dolaru w depozytach… I co? Nagle btc pęka???
A czy cokolwiek się ekonomicznie zmieniło? Nic. Po prostu usłyszeliście pewne zdanie i jedynie w umysłach zmieniliście status odbioru tethera. Po za tym zero zmian. I to miałoby wpłynąć na spadek? Bo w mózgach pojawiła się informacja? Ekonomia? Cokolwiek poza mentalnym odbiorem? Nic
Myślcie samodzielnie.
Setki coinów, nagle ktoś mówi: o ten to będzie dolar, traktujcie go jako dolar! Wy, ok 😉 I tyle
Jak można tego nie rozumieć? Jak można postrzegać coina jako pół-fiat tylko dzięki temu że ktoś wam tak powiedział. A ten nagle zmienił ekonomiczne czynniki 😉
Bitcoin opiera się na matematyce, logice. Ludzie w krypto powinni posiadać ścisłe umysły. Powinni się opierać na zwykłej logice i dostrzegać bezzasadność powstania w stosunku do jednego z tokenów poparcia w fiacie.
Wciśnięto że jeden z tokenów masz traktować jako fiata i tylko tyle. Co to zmienia?
#bitcoin #kryptowaluty