Jeszcze niedawno w Sztumie…

Categories Bitcoin

Jeszcze niedawno w Sztumie bardzo chciałem tu wrócić. Nawet coś majaczyłem że mirko się polepszyło i jest dobra społeczność. Nie wiem czy nie widziałem syfu jaki się tu dzieje czy naprawdę było spokojniej. Obecnie odpuszczam Mirko. Myślę że wrócę… jak będzie po co. Jak się polepszy.

Najgorsze że ostatnio opuściły nas dwie ważne dla mnie osoby z mirko.

@WeselnyGiermek00 – z nim przegadałem chyba najwięcej że wszystkich użytkowników wypoku. Nieraz jak się wkręciliśmy w temat to mogliśmy naprawdę długo dyskutować. Fajne wymiany poglądów na wiele różnych krypto. Bez niego będę tu miał dużą pustkę. Naprawdę dobrze mi się z nim rozmawiało.

@fdisk – Prawdziwy kumaty bitcoinowiec. Duża wiedza techniczna. Z nim nie prowadziłem długich dyskusji, ale zawsze mogłem się zwrócić o pomoc albo z jakimś pytaniem i zazwyczaj pomagał. Dobre źródła wiedzy podrzucał. Bez niego poziom znacznie spadnie.

Ostatnio wielu odeszło, ale tych dwóch przechyliło szalę. Niestety nie widzę tu sensu abym siedział dłużej na ten moment. Obecnie co trzeci wpis dotyczy żałosnych pocisków po @pawlo74. Tag zszedł na psy. Bez tych co odeszli nie mam czego tu szukać, niewiele nowego sam się tu dowiem. Nie mam ochoty męczyć się z zielonkami.

Debilnatorzy wygrali. Zakładajcie multi dzieciaki i bawcie się dalej w ciśnięcie po @pawlo74 to obecnie najistotniejsze wpisy na tagach obok memów.
Shiciarze, cieszcie się. Macie swoje zajebiste tagi. Największy rak odchodzi. Pozbyliście się kilku bitcoinowców, teraz możecie klepać się po plecach i poszerzać swą wiedzę.

Jak się poprawi to wrócę. Nie będę sam siedział w takim ścieku jaki został obecnie. @plaisant wiesz gdzie mnie szukać.

#bitcoin #kryptowaluty