Dzisiaj jakiś pajac tu pisał,…

Categories Bitcoin

Dzisiaj jakiś pajac tu pisał, że rynek jest nasycony, że ludzie są wyczuleni i i jakieś bełkot o nienaturalności rynku xD.

Jak można pieprzyć takie głupoty. Dwa lata temu bitcoin był po 500 $. Pół roku temu po 20 000 $. To wy kurna oczekujecie, że bitcion będzie rósł po 40 000 $ rocznie bez końca? Ręce opadają. Niezłe pojeby tu siedzą. Mieliśmy kolosoalny wzrost i teraz płaczą, że jest spadek. I to na przestrzeni 6 miesięcy! Wróćcie tu za 4 lata. Bitcoin jest jednym z najdynamiczniejszych narzędzi na świecie. Te całe nasdaqi i inne potrzebowały dekaty, żeby wracać na swoje poziomy.

W ogóle co to znaczy nienaturlaność rynku albo manipulacja? Masz pieniądze, kupujesz. Masz miliardy, kupujesz. Albo sprzedajesz. Próbujesz wykiwać ludzi i na tym zarobć. Przecież na tym polega spekulacja. Żeby w odpowiednim momencie kupić tanio i sprzedać drogo. Jak masz możliwości to ciśnij kurs w dół albo w górę. Gdzie tu jest manipulacja? Gra na otwartym rynku. Wszystkie chwyty dozwolone – kupno / sprzedaż. Tutaj zgadzam się z pawlem. Nie ma czegoś takiego jak manipulacja na bitcoine. To tłumaczenie przegrywów, którzy kupują drogo i sprzedają tanio.

Moje bitcoiny są bezpieczne. Nikt mi ich nie sfałszuje. Nie wyczaruje bitcoinów z rękawa. To jest największa zaleta tych pieniędzy. Nie zmieniamy zasad gry.

#bitcoin