DZIŚ WIELKIE ŚWIĘTO BITCOINA….

Categories Bitcoin

DZIŚ WIELKIE ŚWIĘTO BITCOINA. PIERWSZA ROCZNICA

23.03.2017 – Bitcoin osiąga dołek korekty na poziomie 889 $.Następnie bardzo szybko rośnie i z dnia na dzień zalicza nowe ATH.

11.06.2017 – Bitcoin osiąga cenę 3002 $. Stanowi to wzrost o 237% w 2,5 miesiąca. Następnie zaczyna się korekta i Bitcoin traci 39% w nieco ponad miesiąc czasu.

Wykres – klik

16.07.2017 – Dokładnie rok czasu temu w samym dołku Bitcoina, Satoshi Nakamoto widząc zwątpienie u hodlerów postanawia dać im lekcje i pogrzebać raz na zawsze wątpliwości we wzrosty.

Zakłada na wykop.pl konto @Oszukanyprzezpawlo74. Tego samego dnia tworzy wpis na mirko:
https://www.wykop.pl/wpis/25368765/witam-wszystkich-poszukuje-osob-ktore-zostaly-oszu/
Satoshi wie co niedługo się stanie i że BTC będzie rósł jeszcze szybciej. Tworząc ten wpis myśli że ludzie po pewnym czasie dostrzegą swój błąd i nigdy już w żadnej korekcie nie zwątpią w ogromne wzrosty w przyszłości.

Co było dalej?

17.07.2017 – Następnego dnia kurs Bitcoina zaczyna rosnąć, aby z początkiem września dobić aż do 5000 $.
To gigantyczny wzrost, lecz to jeszcze nie koniec nauczki. Przy kolejnej korekcie już nikt nie wątpi. Satoshi cieszy się z osiągniętego sukcesu. Postanawia wynagrodzić społeczność i rozpoczyna ogromny rajd.

17.12.2017 – Bitcoin osiąga ATH. W zależności od wycen na różnych giełdach osiąga cenę ok. 20100 $. Jest to wzrost o 997% w dokładnie 5 miesięcy!

Wykres 2 – klik

Śmiałeś się że straciłeś na Bitcoinie głupcze? Wystarczy chwilę poczekać. Patrz na ten rajd!

Satoshi jednak nie przewidział jednego. Wraz z ogromnym rajdem Bitcoina spowodował gigantyczne wzrosty shitów a kryptowaluty wraz z rozwojem ICO stały się gigantyczną wylęgarnią scamów. Nieświadoma czym są kryptowaluty ulica masowo rzuciła się i zaczęła kupować paskudne shity, które służyły tylko do wyłudzenia pieniędzy na bazie sukcesu Bitcoina.

Satoshi był z początku załamany. Jednak znalazł doskonałe rozwiązanie problemu. Doszedł do wniosku że głupia ulica nie jest w stanie zrozumieć idei Bitcoina, traktując go jedynie jako źródło szybkiego nachapania się. Tak nie powinno być i trzeba temu zaradzić. Postanowił więc rozpocząć gigantyczny bear market! W ten sposób pozbędzie się niezasługujących na bitcoina frajerów. Wykrwawiając wszystkie shity, wyzeruje ich portfele a cała ulica ucieknie w popłochu i zrazi się do kryptowalut.
Jednocześnie najwytrwalsi hodlerzy i miłośnicy Bitcoina zostaną wynagrodzeni. Dostaną ogromną promocję na zakup jeszcze większych ilości Bitcoina w bardzo niskich cenach! Wspaniałe rozwiązanie. Pozbycie się niewdzięcznej ulicy, wymordowanie shitów i promocja dla hodlerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś nadal niektórzy jeszcze dogorywają i mają nadzieję że dorobią się na scamach pakując w nie swe ochłapy fiatów, lecz z dnia na dzień jest ich coraz mniej.

Głupcy płakali w 4Q 2017 roku kiedy kupowali BTC po kilkanaście tysięcy $ że chcieliby tak niską cenę na poziomie 6000 $ sprzed 2 miesięcy. Dziś znów mają cenę 6000$, lecz w swej głupocie nie kupują. FUCK LOGIC! Ich następcy wrócą na kolejnej bańce i znów dostana nauczkę.

Co odpisał @pawlo74: na wpis Satoshiego? Oczywiście „Kupujcie, taniej nie będzie” i miał rację. Tępa masa jednak nie zrozumiała kompletnie przesłania i przekręciła jej sens o 180st.

#bitcoin #kryptowaluty #cybertag