Ciekawe, kiedyś napisałem…

Categories Bitcoin

Ciekawe, kiedyś napisałem „ankietę” co się stanie z dtube i nie mogę jej znaleźć. Czyżby usunięta? Nie wiem :>

To tak podsumuję – chodzi o to, że jest platforma wideo, która jest „zdecentralizowana”. Jest tak zdecentralizowana, że usuwa filmy ze swojej platformy. Bywa. Napisałem bota, który sprawdza czy film jest i według niego: 96.5% nie działa (czyli decentralizacja się udała).

Napisałem nawet wpis po angielsku i oprócz upvote nie ma reakcji. Powiem, że spodziewałem się tego, gdyż na Steem powstają pewnego rodzaju hmm … grupy. Jak jesteś za nisko w hierarchii to nikt się ciebie nie słucha. Szkoda.

No i opisałem całą sytuację, że to prawdopodobnie scam do wyciągania hajsu, blabla (link na dole), a gościu (jest Francuzem) odpisał, że tacy ludzie jak ja to byśmy nic nie osiągnęli, projekt jest przyszłościowy blebleble. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdził, ale chyba nie matematyki. Na dodatkowe pytania zrobił to co Francuzi robią najlepiej i użył parkour.

No cóż, nie udało się. Czuję się jakbym sam stworzył Dtube – poniosłem porażkę (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Jeszcze mkcafe upvotował tego francuza i napisał do mnie „Wstydź się frajerze, jakieś dtube atakujesz, które leci sobie w …, tu masz prawdziwy scam”. Lekki uśmieszek, że mam walczyć z wielorybami xd W każdym razie fajny ten wieloryb, bo cała wojna powstała. Może trzeba jakiś tag wymyślić.

Niestety chyba kryptowaluta musi być niezależna od wpływów ludzi na ile to możliwe. Ludzie to … i dlatego kocham Bitcoina

https://steemit.com/steem/@fervi/dtube-does-not-work-pool-rape-warning

PS. Czemu nie jest możliwe zrobienie niedziałającej platformy wideo i zarabianie na niej w prawdziwym życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#steem #bitcoin #steemit #dtube #kryptowaluty