#bitbay Ja w związku z tym…

Categories Bitcoin

#bitbay Ja w związku z tym komunikatem wołam @Bitbay Czy konto będzie założone automatycznie jak potwierdze chęć przeniesienia na Maltę? Czy trzeba ponownie się weryfikować. Czy waluta PLN będzie tam dostępna? Co z wypłatami gotówki w Polsce?? Chodzi o PLN czy będzie to możliwe? Czy usługa wypłaty z bankomatu będą możliwe?

A to komunikat:
PRZENIEŚ SIĘ Z NAMI NA MALTĘ!
Drogi użytkowniku,

BitBay sp. z o.o. postanowiła o zawieszeniu działalności giełdy BitBay w Polsce. Jednocześnie giełda pod marką BitBay będzie prowadzona przez nowego dostawcę w przyjaznej krytpowalutom jurysdykcji Republiki Malty.

Ze względu na okoliczności opisane w wysłanej do Ciebie wiadomości e-mail zmuszeni byliśmy wypowiedzieć łączącą nas umowę o świadczenie usług. Do końca 31 maja 2018 r. będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności giełdy BitBay w Polsce. Po tym terminie nie będziesz mógł korzystać z rachunku PLN. W dalszym ciągu aktywne będą wszystkie inne funkcje giełdy BitBay w Polsce. Po upływie okresu wypowiedzenia, czyli od dnia 18 września 2018 r. będziesz mógł jedynie dokonać wypłaty całości swoich środków zgromadzonych na koncie giełdy BitBay w Polsce bez możliwości ich ponownej wpłaty. Od dnia 17 września 2018 r. obrót prowadzony przez giełdę BitBay w Polsce będzie zawieszony.

Zachęcamy Cię do kontynuowania współpracy z marką BitBay. Kontynuowanie tej współpracy będzie możliwe po utworzeniu konta BitBay na Malcie. Giełda prowadzona będzie przez nowego dostawcę na Malcie przy wykorzystaniu takiego samego oprogramowania co dotychczas giełda BitBay w Polsce, w oparciu o domenę bitbay.net i znak towarowy BitBay. Nowy dostawca uzyska prawo do korzystania ze wszystkich rozwiązań wypracowanych przez BitBay sp. z o.o. Dzięki temu giełda BitBay na Malcie będzie świadczyła usługi wysokiej jakości, jak dotychczas giełda BitBay w Polsce. Jednocześnie BitBay sp. z o.o. będzie nadal istnieć, przy czym podejmie się realizacji innych wyzwań niż prowadzenie giełdy kryptowalut.

BitBay od wielu miesięcy prowadził analizy w zakresie najbardziej przyjaznej dla kryptowalut jurysdykcji w Unii Europejskiej. Konstruktywne rozmowy z rządem Republiki Malty i korzystne otocznie biznesowe dają BitBay pewność, że wybór jurysdykcji maltańskiej jest najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników.

Abyśmy mogli przekazać Ci dalsze informacje dotyczące warunków założenia konta na giełdzie BitBay u nowego dostawcy na Malcie prosimy o wyrażenie poniższej zgody.
#kryptowaluty #bitcoin #btc